Срочно !! Розвяжіть задачу , склавши систем рівнянь. Сума двох чисел дорівнює 34, а їх різниця

дорівнює 4 . Знайдіть ці числа!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шевердина Алина.

Ответ:

(15; 19)

Объяснение:

х+у=34

х-у=4

2х = 30;  х=15

15+у=34; у=19