Учень за три прочитав книгу, у якій 330 сторінок. Другого дня він прлчитав 30%від того що прочитав

першого дня, а третього дня решту 70 сторінок. Скільки сторінок прочитав учень першого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Махмудов Мухаммад.

Ответ: в 2 день прочитал х, тогда х+0,3*х+70=330 или 1,3*х=330-70=260 или х=260/1,3=200 страниц.

Пошаговое объяснение: