Площа прямокутника дорівнює 216 квадратних см. Знайти меншу сторону прямокутника, якщо вона на 6 см

менша за іншу

Ответы на вопрос

Отвечает Акчурин Арсен.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Меньшая сторона = х

Болшая = х+6

x*(x+6) = 216

x^2 + 6x = 216

x1 = 12 -> x+6 = 18

x2 = -18, что невозможно