Срочно!!! Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння: Щоб потрапити з села до міста, потрібно пройти

19 км. Першу частину шляху турист пройшов за 2 години, а другу - за 3 години, причому його швидкість на першій ділянці була на 2 км/год більшою, ніж на другій. Знайдіть швидкість туриста на другій ділянці шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

3 км/год

Пошаговое объяснение:

Перша - х+2

Друга - х

2(х+2)+3х=19

2х+4+3х=19

2х+3х=19-4

5х=15

х=15:5

х=3 - друга