розв*язати рівняння: 1)(5x+7)(14-3x)=02 ) 4-2(n+7)=2n-2(n+3)3) Розв*язати задачу за допомогою

рівняння:Щоб потрапити із села до міста,потрібно пройти 19км.Першу частину шляху турист пройшов за 2 год., а другу-за 3 год.,причому його швидкість на першій ділянці була на 2 км/год більшою,ніж на другій.Знайдіть швидкість туриста на другій ділянці шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

уравнение 2

 

раскрываем скобки

4-2n-14=2n-2n-6

- 2n-2n+2n=14-4-6

- 2n=4

n=4:( - 2)

n= - 2