Розв*язати задачу за допомогою рівняння: Щоб потрапити із села до міста,потрібно пройти 19км.Першу

частину шляху турист пройшов за 2 год., а другу-за 3 год.,причому його швидкість на першій ділянці була на 2 км/год більшою,ніж на другій.Знайдіть швидкість туриста на другій ділянці шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Аня.

Нехай X+2км/год - шв-ть на 1 ділянці,

тоді X - шв-ть на 2 ділянці

Одержимо рівняння 2(X+2)+3*X= 19

2x+4+3x=19

5x=19-4

5x=15

x=3

Відповідь: 3км/год.