Складіть рівняння дотичної до графіка функції y=√X+2 у точці x0=7


Ответы на вопрос

Отвечает Корнаков Кирилл.

Ответ:

y = x + 2

x =  \times 2 + 7 = 9 \div 2 = 3.6 \sin(2 \\ )