Знайдіть середнє арифметичне даних чисел 5,9: 6,1: 5,6: 6,4


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ариша.

(5+9) : 2=7

(6+1) : 2=4,5

(5+6):2=5,5

(6+4):2=5

Отвечает Капашев Олжас.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

5,9+6,1+5,6+6,4=24 - разом

24 ділимо на кількість чисел. У нас їх 4

24:4=6