Середне арифметичне двох чисел доривнюе 45. Знайти ци числа, якщо одне з них в двичи бильше вид

другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Сосновская Юля.

Ответ:

Перше число 30 друге 60

Пошаговое объяснение:

Отвечает Болехівська Андріана.

Ответ:

30 та 60

Пошаговое объяснение:

Нехай найменше число – Х

Тоді друге число – 2Х

рівняння:

(Х+2Х)/2 = 45

3Х = 45*2

3Х = 90

Х = 90/3

Х = 30 – перше число

2Х = 60 – друге