середне арифметичне чотирьох чисел дорівнюе 2,5 а середне арифметичне інших двох чисел дорівнюе

1,75. знайдіть середне арифметичне цих шести чисел ПЖ СРОЧНОООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшко Мария.

Ответ:

2,25

Пошаговое объяснение:

1) 2,5 * 4 = 10

2) 1,75 * 2 = 3,5

3) (10 + 3,5) / 6 = 2,25