Мотоцикліст подолав 320 км. 60% шляху він їхав із швидкістю 48 км/год. Останню частину шляху їхав

із швидкістю 64 км/год. Скільки часу був у дорозі мотоцикліст? СРОЧНО, ПЖ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Алина.

Ответ:

6 годин

Пошаговое объяснение:

60% шляху становить 320/100*60=192км

192/48=4год

320-192=128км - решта шляху

128/64=2 год

Всього 4+2=6 год