СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА ВИРІШІТЬ ЗАДАЧУ.п Першу частину шляху мотоцикліст їхав зі швидкістю 42 км/год,а

другу-зі швидкістю 30 км/год.Всього він проїхав 129 км.Скільки часу витратив мотоцикліст на другу частину шляху, якщо на першу він витратив на 0,5 годин менше, ніж на другу

Ответы на вопрос

Отвечает Зинченко Соня.

Ответ:

1--42км/год--х

2--30км/год--х+0,5

всього 129км

42х+30(х+0,5)=129

42х+30х+15=129

72х+15=129

72х=129-15

72х=114

х=2

х1=2

х2=2+0,5=2,5

Відповідь: на другу частину шляху мотоцикліст витратив 2,5 години