Знайти число 10% якого дорівнює значення виразу 5 1/4 : 7/8


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Сергей.

Рішення:

Нехай шукане число дорівнює x. Відповідно до умови задачі, складемо і вирішимо рівняння:

    0.1x = 5\frac{1}{4} : \frac{7}{8} \\0.1x = \frac{21}{4} \cdot \frac{8}{7} \\0.1x = 3\cdot 2\\0.1x=6\\x=60

Відповідь: 60.