Знайди значеннч виразу)45/а+16якщо а =5


Ответы на вопрос

Отвечает Битунова Евгения.

Ответ:

45 / a + 16 , якщо a = 5

45 / 5 + 16 = 9 + 16 = 25

Просто підставляєш коефіцієнт в рівняння і все, удачі!