Родина заготовила 300 банок варення. Причому 24% із них становить варення із чорної смородини, 32%

- вишневе, а решта малинове.Скільки банок малинового варення заготовлено?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

300*0.24=72 банки черной смородины

300*0.32=96 банок вишневое

300-72-96=132 банки малинового