1) Чай проти застуди. Змішайте 6 частин подрібнених шипшин, 1 частину листя чорноï смородини і 1

частину листя кропиви. а) Запишіть поетапне співвідношення, в якому в суміші є шипшина, листя чорної смородини і листя кропиви. б) Для суміші ми підготували 2 дкг листя чорної смородини. Скільки потрібно покласти в суміш шипшини і скільки кропиви?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чанцев Кирилл.

Ответ: нужно положить 12 кг шиповника и 2 кг крапивы.

Пошаговое объяснение:

Шиповник - 6 частей или ? кг

Черная смородина - 1 часть или 2 кг

Крапива - 1 часть или ? кг, т.е. тоже 2 кг

Это задача "на части".

1) 6 + 1 + 1 = 8 (частей) - всего в смеси;

2) 2 · 6 = 12 (кг) - шиповника.