Малинове й абрикосове варення загальною масою 7 кг розфасували в банки, порівну в кожну. Одержали 7

банок з малиновим варенням і 13 банок - з абрикосовим. Яка маса - варення? Яка маса абрикосового малинового варення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Роман.

Загальна кількість банок - 7 + 13 = 20.

Оскільки в кожну банку було розфасовано однакову кількість варення, то маса кожної банки дорівнює:

маса банки = загальна маса варення / кількість банок

маса банки = 7 кг / 20 = 0.35 кг

Таким чином, маса варення дорівнює 7 кг, із яких маса малинового варення становить:

маса малинового варення = кількість банок з малиновим варенням * маса однієї банки

маса малинового варення = 7 * 0.35 кг = 2.45 кг

Маса абрикосового варення дорівнює різниці між загальною масою варення та масою малинового варення:

маса абрикосового варення = загальна маса варення - маса малинового варення

маса абрикосового варення = 7 кг - 2.45 кг = 4.55 кг

Отвечает Кантамиров Алексей.

Сподіваюсь допоміг тобі розібратися в завданні ;)

Бажаю тобі гарного дня та хорошого настрою!!