Ави для повторення 12. Обчисліть:1) 288 + 435:41) 2000 - 546; 7) 98 : 34;2) 4385 + 2697; 5) 3400

- 806; 8) 645 : 36.3) 843 - 457;6) 28. 46;13. Назва «Україна» вперше згадується в Київському літописі (заІпатіївським списком) під 1187 роком на означення Переяслав-ської, Київської і Чернігівської земель. Скільки років минуловід першої літописної появи назви «Україна»?14. Виконайте дії:1) 43 + 24.58 - 39;3) 43 + 24 - (58 - 30);2) (43 + 24): 58 - 39;4) (43 + 24) : (58 - 30).15. Збираючись у гості до своєї бабусі, Карлсон вирішив підкріпи-тися. На сніданок він з'їв 26 банок варення, а на обід16 банок більше. Скільки банок варення з'їв Карлсон?16. На одній ділянці ростуть 34 кущі смородини, а на другій18 кущів менше. Скільки всього кущів смородини росте на двохділянках?а наНаЗадача від Мудро сови10​

Ответы на вопрос

Отвечает Калистратова Марго.

Ответ:

4385+2697=7082

49 15

---- , 2 ----

17 17

2000-546=1454

288+435=725

простi не могу на всi ответiть(