Назва «Україна» вперше згадується в Київському літописі (за Іпатіївським списком) під 1187 роком на

означення Переяслав- ської, Київської і Чернігівської земель. Скільки років минуло від першої літописної появи назви «Україна»?​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Настя.

Зараз в нас 2021 рік від Різдва Христова.

Назва «Україна» вперше згадується в 1187 році.

Для того, щоб визначити скільки років минуло — просто віднімемо від року, який зараз, рік першої згадки, можна в стовпчик (в закріпленому файлі).

2021 - 1187 = 834 роки минуло від першої літописної появи назви «Україна»


Отвечает Япарова Лия.

Ответ:

834 роки

Пошаговое объяснение:

2021 - 1187 = 2000 - 1166 = 1000 - 166 = 834