Баба Палажка зварила 200 банок варення.24% всього варення становило полуничне , 32% малинове , а

решту вишневе. Скільки банок вишневого варення зварила баба Палажка?

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Паша.

Ответ:     88 банок вишневого варення .

Пошаговое объяснение:

1 .  1) 24% + 32% = 56% -  доля полуничного і малинового варення

    2) 100% - 56% = 44% -  доля вишневого варення

     3) 200 * 0,44 = 88 ( банок ) - вишневого варення  

Отвечает Неруш Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24% = 24 : 100 = 0,24

32% = 32 : 100 = 0,32

1) 200 * 0,24 = 48 (бан) - клубничного

2) 200 * 0,32 = 64 (бан) - малиновое

3) 200 - (48 + 64) = 200 - 112 = 88 (бан) - вишнёвого

Ответ: 88 банок