Мама спекла 32 тістечка. Ольга з'їла 3_6 усіх тістечок, а її сестра Ірина - 1_8 усіх тістечок.

Скільки тістечок з'їли дівчатка разом? Розв'язання будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/6 + 1/8=12/24  +  3/24 = 15/24

32:24*15=20    тістечок з'їли дівчатка разом