ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУСТА!!! Мама спекла 32 тістечка. Ольга з'їла 3/16 усіх тістечок, а ії сестра

Ірина - 1/8 усіх тістечок. Скільки тістечок з'їлі дівчатка разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ: з'їли 10 тістечок.

Пошаговое объяснение:

1) 32 × 3/16=6(т) - з' їла Ольга

2) 32×1/8=4(т) - з'їла Ірина

3) 6+4=10 (т) - з' їли разом