два внутрішні кути трикутника відносяться як 3:7 а зовншні кути при третій вершині трикутника

дорівнює 100 знайдіть усі внутрішні кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Ксения.

Ответ:

80° 70° 30°

Объяснение:

Знайдемо внутрішній кут трикутника 180-100=80. Позначимо один кут 3х, другий - 7х,тю тоді із властивості суми кутів трикутника випливає, що 180=80+3х+7х, 180-80=10х, х=10

Один кут 10×3=30°

Другий кут 10×7=70°