Мама спекла 32 тістечка, Ольга з'їла 3/16усіх тістечок,а її сестра Ірина 1/8усіх тістечок.скільки

тістечок з'їли дівчатка разом

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.

Ответ:

1) 32/16*3=6 (т.) - з'їла Ольга

2) 32/8=4 (т.) - з'їла Ірина

3) 6+4=10 (т.) - з'їли дівчатка разом.

Відповідь: 10 тістечок з'їли дівчатка разом

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ахметжанова Полина.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

...................