задача;у першому мішку в 4 рази більше борошна ніж у другому,коли з першого мішка взяли 35кг

борошна,а з другого 8кг,то в обох мішках стало порівну,Скільки кг борошна було в 2мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкапа Александр.

Ответ:

9 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому мішку спочатку було- х кг, тоді у першому-4х. Складемо рівняння:

Х-8= 4х-35

Х-4х= -35+8

-3х= -27

Х= 9 кг- було борошна у другому мішку спочатку