Срочно ПЖЖЖЖ Периметр правильного многокутника дорівнює 30 см. Знайдіть довжину сторони цього

многокутника, якщо сума всіх його внутрішніх кутів дорівнює 540° . а) 5см б) 7,5 см в) 10см г) 3,75см д) 6см

Ответы на вопрос

Отвечает Аблязова Мерьем.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

540=(n-2)*180

n-2=3

n=5

30/5=6