5. Відстань між двома містами 320 км. Назустріч один одному із цих міст одночасно відправилися

два потяги,один зі швидкістю 62,8 км/год, а другий — 59,4 км/год.Якою буде відстань між потягами через 3 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханенко Саша.

62,8 + 59,4 = 122,2 (км/год) швидкість зближення поїздів

122,2 * 3 = 366,6 (км) пройдуть поЇзди за 3 години

366,6 - 320 = 46,6 (км) буде між поїздами через 3 години