Відстань між двома залізничними станціями 540км. Із цих станцій одночасно назустріч один одному

виїхали два потяги, один зі швидкістю 63,7 км/год, а другий - 58,5 км/год. Якою буде відстань між потягами через 4 години? (у відповідь записати число)

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Анжелика.

Ответ:

51.2 км

Пошаговое объяснение:

58.5+63.7=122.2

122.2*4=488.8

540-488.8=51.2