Відстань між двома залізничними станціями 440 км. Із цих станцій одночасно назустріч один одному

виїхали два потяги, один зі швидкістю 63,7 км/год, а другий-58,5 км/год. Якою буде відстань між потягами через 4 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Завалкина Амина.

Ответ:

48,8

Пошаговое объяснение:

63,7+58,5=122,2 км/ч - скорость сближения.

4·122,2=488,8 км проедут оба поезда за 4 часа.

488,8-440=48,8 км - расстояние между поездами через 4 часа.