Відстань між двома містами 320 км.Назустріч один одному із цих міст одночасно відправилися два

потяги,один зі швидкістю 62,8км/год,а другий-59,4км/год.Якою буде відстань між потягами через 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Стефанков Вадим.

Ответ:46,6 км

Пошаговое объяснение:

S - 320

V1 - 62,8 км/год

V2 - 59,4 км/год

t - 3 год

S1 - ? км

1) 62,8+59,4=122,2 км - проїдут обидва поїзда за 1 годину

2) 122,2*3=366,6 км - проїдут обидва поїзда за 3 години

3) 366,6-320=46,6 км - відстань між поїздами серез 3 години