Відстань між двома містами 320км. Назустріч один одному із цих міст одночасно відправилися два

потяги, один зі швидкістю 62,8 км/ год, а другий 59,4 км/год. Якою буде відстань між потягами через 4 год? Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1) 62,8+59,4=122,2 км - проїдут обидва поїзда за 1 годину

2) 122,2*4= 488,8 км - проїдут обидва поїзда за 4 години

3) 488,8 -320=168,8км - відстань між поїздами через 4 години