у 2 ящиках було18кг апельсинівпричом в 2 ящику на 3 кг більще гіж у 1 .Скільки кілограм апельсинів

у кожному ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Фалина Арина.

Ответ:

7,5 кг та 10,5 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай в першому ящику було- х кг, тоді в другому- х+3. Складемо рівняння:

Х +(х+3)=18

2х+3= 18

2х=18-3

2х= 15

Х= 15:2

Х= 7,5 кг- в першому ящику

7,5+3= 10,5 кг- в другому ящику