У першому ящику було 60 апельсинів.Кількість апельсинів у другому ящику становить 80% від кількості

апельсинів у першому ящику і три четвертих від кількості апельсинів у третьому ящику.Скільки апельсинів було у трьох ящиках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

1) 60 : 100 · 80 = 0,6 · 80 = 48 апельсинов - во втором ящике;

2) 48 : 3/4 = 48 · 4/3 = 16 · 4 = 64 апельсина - в третьем ящике;

3) 60 + 48 + 64 = 172 апельсина - в трёх ящиках вместе.

Ответ: 172 апельсина.