Застосування рівнянь до розвязування задач: У трьох ящиках було 75 кг апельсинів.У другому ящику

апельсинів було в 4 рази більше,ніж у першому,а у третьому ---на 3 кг менше,ніж у першому.Скільки кілограмів апельсинів було в першому ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.
Припустимо, що у першому ящику вага апельсинів = Х кг
Тоді у другому ящику вага апельсинів = 4*Х кг
А у третьому ящику вага апельсинів = Х-3  кг
У трьох ящиках було 75 кг апельсинів, виходить
Х + 4*Х + Х-3 = 75
6*Х -3=75
6*Х=75+3
6*Х=78
Х=78/6
Х= 13 кг

Відповідь: вага апельсинів  у першому ящику була 13 кг