Сторони прямокутника відносяться як 5:3, а його площа дорівнює 240 см2. Знайдіть периметр

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грейсман Элла.

Ответ:

64 см

Пошаговое объяснение:

5х*3х=240

х^2=240/15

x^2=16

x=4

5*4=20 cм

3*4=12  cм

P= 2(20+12)=64 см