Срочно .Основи трапеції дорівнюють 5 м і 11 м, а висота дорівнює 8 м. Обчисли площу трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Альбина.

Відповідь:

S=6м²

Покрокове пояснення:

Sтрап=(а+в)/2h

Нехай KNAL-трапеція

NA=5м; KL=12м; AH=8м;

S=(5+11)/8×12= 96/16=6м²

S=6м²