На 4 шарфи потрібно 12 мотків шерсті.Скільки таких шарфів можна сплести з 15 мотків шерсті?

Запиши розв'язання задачі виразом.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

Ответ:5 шафоф

Пошаговое объяснение:1)12:4=3(м.)- на 1 шарф.

2)15:3=5(ш.)- можно пошить из 15 мотков.

Отвечает Бильдюк Артем.

Відповідь:

По діях:

1) 14:4=3(м.)–знадобиться на виготовлення одного шарфу

2) 15:3=5(ш.)

Відповідь: з 15 мотків шерсті можна сплести 5 таких шарфів.

Виразом:

15:(12:4)=5(ш.)

Відповідь: з 15 мотків шерсті можна сплести 5 таких шарфів.