З однієї ділянки зібрали 5 кошиків моркви, аз другої- у 8 разів більше. Скільки всього кошиків

моркви зібрали з двохділянок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прозорова Леруся.

Ответ:

45 корзин моркови собрали с двух участков

Пошаговое объяснение:

1. 5 * 8 = 40 (корзин) моркови собрали со второго участка

2. 5 + 40 = 45 (корзин) моркови собрали с двух участков

Отвечает Гекк Влад.

Відповідь:

45 кошиків

Покрокове пояснення:

5*8=40 кошиків зібрали з двох

40+5=45

ділянок