96%-дық 80 г этил спиртінен этиленнің қандай көлемін (қ.ж) алуға болатынын есептеңдер.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лось Михаил.

Ответ:

C2H5OH+t=C2H4+H2O

m(сп)=80*0.96=76.8г

n(сп)=76.8/46=1.7моль

m(C2H4)=1.7*28=47.6г

Объяснение:

Отвечает Мерецкий Евгений.

Ответ: таптын ба жауабын болса жіберінізші өтініш негізі жауабы 37,4 л шығу керек

Объяснение: