З баштану принесли 20 динь.дві дині важили по 2, 4 кг чотири по 2,8 кг шість по 2,2 кг решта по 2,3

кг обчисліть середню масу результати округіть до десятих

Ответы на вопрос

Отвечает Верховский Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2×2,4+4×2,8+6×2,2+8×2,3=4,8+11,2+13,2+18,4=47,6(общая масса)

47,6÷20=2,38(средняя масса)

Отвечает Sadekov Vadim.

Відповідь:

2,38=2,4(кг) - середня маса дині

Покрокове пояснення:

І спосіб

Всіх динь - 20 шт

20-2-4-6=8 (динь) - решта

(2*2,4+4*2,8+6*2,2+8*2,3):20=(4,8+11,2+13,2+18,4):20=47,6:20=2,38=2,4(кг) - середня маса однієї дині

або ж

ІІ спосіб

Всіх динь - 20 шт

20-2-4-6=8 (динь) - решта

2*2,4=4,8(кг) - маса двох динь по 2,4 кг

4*2,8=11,2(кг) - маса чотирьох динь по 2,8 кг

6*2,2=13,2(кг) - маса шести  динь по 2,2 кг

8*2,3=18,4(кг) - маса решти вісьми динь по 2,3 кг

4,8+11,2+13,2+18,4=47,6(кг) -  маса всіх 20 динь

47,6:20=2,38=2,4(кг) - середня маса однієї дині