Автомобіль їхав 3 годин. зі швидкістю 56,4 км/годин. і 4 годин. зі швидкістю 62,7 км/годин.

Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Набиуллина Диана.
((56,4 * 3) + (62,7 * 4)) : 7 = (169,2 + 250,8) : 7 = 420 :7 = 60