қанат әрқайсысы 8 тенге тұратын 4 дәптер және әрқайсысы 7 тенге тұратын 4 қарындаш сатып алды .ол

сатып алған заттарына барлығы неше тенге төледі​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Оксана.

Ответ:

8*4=32       7*4=28    32+28=60

Пошаговое объяснение: