ЧИТАЛСЫРМАСЫ 10 Есептерді шығар.а) Оқушы бірдей бағада барлығы 10 дана торкөзжәне жолды дәптер

сатып алды. Торкөз дәптергеОл 150 теңге, ал жолды дәптерге 100 теңге төледі.Оқушы неше торкөз дәптер және неше жолдыдәптер сатып алды?Ә) Кассаға қандай ақшалармен төлеуі мүмкін? Бірмүмкін нұсқаны жаз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартин Дженнифер.

Ответ:10*х=150+100

10*х=250

Х=250:10

Х=25

_______

10*25=150+100

250=250

150:25=6. 100:25=4

Пошаговое объяснение:6шт. Торкөз; 4шт. Жолды