срочна!болаттың портфелинде 2 жол көз және 2 тор көз дәптер болды. болат портфель ден бир дәптер

алды.бул қандай дәптер? болат портфелинде 2 дәптер алынды бұл қандай дәптер? болат портфелинде 3 дәптер алды бұлар қандай дәптер лер болуы мумкин?

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Алиса.
 56397-56390=7
90*4=360
63:7=9
9*40=360
360-360=0
0+486=486