1) Балабақша үшін килограмы 230 тг тұратын 30 кг қант және сатып алынды. Барлық сатып алынған

затқа 33 900 тг төленді.Килограмы 1 800 тг тұратын бірнеше килограмм сарамай2) Қоймаға 650 кг сәбіз әкелінді. Осы сәбіздің бір бөлігіәрқайсысы 7 кг-нан 21 торқалтаға, енді бір бөлігі әрқайсысы8 кг-нан 16 торқалтаға салынды. Неше килограмм сәбіз тор-Неше килограмм сарымай сатып алынды?қалтаға салынбай қалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Podnarcote Cate.

все если не правильно сорри


Отвечает Саєнко Ліза.

Ответ:

15

кг масла

Пошаговое объяснение:

33900-6900=27000(тг)

27000:1800=15 (кг)