Середня лінія трапеції дорівнює 10 см а одна з основ 5 см . знайдіть другу основу


Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

Ответ:

15см

Пошаговое объяснение:

е=10см середня лінія.

а=5см основа трапеції.

б=? друга основа трапеції

Вирішення.

Із формули е=(а+б)/2, знайдемо другу основу.

б=2е-а

б=2*10-5=20-5=15см друга основа.

Відповідь: 15см. друга основа трапеції.