Одна з основ трапеції більше другої на 5 дм, а середня лінія дорівнює 50дм. Обчислити довжину основ

трапеції. Дуже потрібне розв'язання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Арсений.

позначимо меншу основу як х, а більшу як х + 5 і середня лінія 50 ДМ.застосовуємо формулу.

середня лінія трапеції дорівнює половині Сум основ трапеції.

складемо рівняння

(х+х+5)/2=50 ли

х+х+5=50×2

х+х+5=100

2х=100-5

2х=95

х=95/2

х=47 ц 1/2( меньшая основа)

47ц1/2+5=52 ц 1/2( большая основа).