Одна з основ трапеції дорівнює 5 см,а її середня лінія-8 см.Знайдіть другу основу трапеції. а)6,5

см б)13 см в)5,5 см г)11 см Як намалювати? і розв'язок, який? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Узакбай Динара.

Средняя линия трапеции равна полусумме оснований:
                c = (a + b)/2
Следовательно:
                a + b = 2c
                b = 2c - a = 2*8 - 5 = 11 (см)

Ответ: 11 см