Першого дня на станцію прибуло14 вагонів з торфом,а другого 12 таких вагонів.Усього за 2 дні

привезли 468 т торфуюСкільки тон торфу привозили кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Егор.

Пошаговое объяснение:

1) 14+12=26 вагонів

2) 468:26=18 т привозить один вагон

3) 18*14=252 т. першого дня

4) 18*12=216 т. другого дня

Отвечает Хотская Ай.

Ответ:

216 тонн торфу

Пошаговое объяснение:

1)14+12=26(вагонов) - за 2 дні

2)468:26=18(тонн) - в 2 вагоні

3)18×12=216(тонн) - торфа привезли в 2 день

Відповідь: 216 тонн торфу