Першого дня на станцію прибуло 7 вагонів вуггілля,а другого 13 вагонів.Другого дня привезли на 114т

вугілля більше.ніж першого.Скільки тонн вугілля привозили кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Фёдор.
1)13-7=6 -разница в мешках
2)6 мешков =114т
3)1мешок=19кг
4)19*7=133т
5)19*13=247т
Отвечает Попова Алиса.
13-7=6 в шести вагонах привезли на 114т вугілля більше.
в одному вагоні вугілля
114÷6=19тонн
першого дня привезли
7×19=133т
другого дня привезли
13×19=247т.